خرید اینترنتی بازی کامپیوتر - PS4 - XBOX - فروشگاه بازی ایران
نسخه جدید بازی Battlefield 5 چه زمانی عرضه می شودReviewed by مدیر سایت on Mar 14Rating:

نسخه جدید بازی Battlefield 5 چه زمانی عرضه می شود

نسخه جدید بازی Battlefield 5 چه زمانی عرضه می شود

نسخه جدید بازی بتل فیلد چه زمانی میاد

نسخه جدید بازی Battlefield 5 استودیو دایس (DICE) به نظر میرسد که کم کم در حال قطع پشتیبانی خود از Battlefield 4 و آماده شدن برای تمرکز کامل روی Battlefield 5 است. آقای دیوید سرلند به عنوان تهیه کننده حاضر در استودیو دایس لس آنجلس رسما در سایت توئیتر اعلام کرده اند که محیط آزمایش اجتماعی (Community Test Environment) بازی Battlefield 4 دیگر محتویات جدیدی را دریافت نخواهد کرد. نکته مهمی که ایشان علاوه بر این معرفی گوشزد کرده اند این می باشد که سرورهای Battlefield 4 به این زودی ها از کار نخواهند افتاد و محتویات فعلی هم که در CTE موجود است دست نمی خورند و فقط موارد جدید هستند که دیگر اضافه نمی شوند.

هم چنین بخوانیدفروش نسخه سوم بازی The Witcher 3: Wild Hunt ده میلیونی شد

با توجه به این صحبت ها دیگر شاهد محتویات تازه در آینده ای نزدیک، برای بازی Battlefield 4 نخواهیم بود و این اتفاق شاید دیگر هرگز هم نیفتد. آقای دیوید سرلند دقیقا به این موضوع اشاره نکرده اند اما چنین کاری دلیلی جز کار بر روی پروژه جدید یعنی Battlefield 5 نمی تواند داشته باشد؛ عنوانی که شایعات بر نظامی بودن و انتخاب جنگ جهانی اول به عنوان فضای بازی تاکید دارند.

پیشنهاد ویژه :   دانلود بازی Farcry 3 کامپیوتر
پیوندک مطلب : http://downloadbazi.com/?p=4728

اسکرین شات ها

تبلیغات

برای سفارش هرگونه تبلیغات با ما در اینجاتماس بگیرید

همیار پروژه

دیدگاه ها

دیدگاه شما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانلود بازی دات کام می باشد | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران