خرید اینترنتی بازی کامپیوتر - PS4 - XBOX - فروشگاه بازی ایران
بازی انلاین بلومی
نسخه کامل بازی Metal Gear Online برای کامپیوتر منتشر شدReviewed by رضا on Jan 27Rating:

نسخه کامل بازی Metal Gear Online برای کامپیوتر منتشر شد

نسخه کامل بازی Metal Gear Online برای کامپیوتر منتشر شد

بازی Metal Gear Online

کونامی امروز به طور رسمی بازی Metal Gear Online را بر روی PC عرضه کرد. کسانی که Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain را خریداری کرده باشند هم اکنون می توانند بخش چند نفره این بازی را دریافت نمایند.لازم به ذکر است که کونامی برای کسانی که از همین حالا تا تاریخ 26 ژانویه حداقل یک مسابقه را در بخش چند نفره این عنوان انجام دهند، امتیاز ویژه ای در نظر گرفته است. به این افراد 3000 Gear Point جایزه تعلق می گیرد و با استفاده از آن می توانند آیتم های ویژه ای را برای شخصیت خود تهیه نمایند.

از برنامه های کونامی برای نسخه PC بازی Metal Gear Online همچنین عرضه به روز رسان های جدید برای بهبود عملکرد و افزودن محتوای جدید به آن است، مدیر روابط عمومی کونامی در این رابطه اظهار داشت: “ما از بتا قبل بازخوردهای فراوانی دریافت کردیم و به لطف آنها اصلاحات بسیاری انجام دادیم. ما مشکلات اولیه را رفع کرده ایم اما این به معنای متوقف شدن روند کار نخواهد بود، دقیقا برعکس. همانند نسخه کنسولی Metal Gear Online، ما برای نسخه PC این عنوان نیز به روز رسان های جدیدی را در جهت ارتقا عملکرد آن و اضافه شدن محتوای جدید، عرضه خواهیم کرد.”

پیشنهاد ویژه :   اجرای بازی های پلی استیشن 1 در کامپیوتر
پیوندک مطلب : http://downloadbazi.com/?p=4292

اسکرین شات ها

دیدگاه ها

دیدگاه شما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانلود بازی دات کام می باشد | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود