خرید اینترنتی بازی کامپیوتر - PS4 - XBOX - فروشگاه بازی ایران
بازی انلاین بلومی
آیا بازی Tekken7 برای PS4 و Xbox One منتشر میشودReviewed by رضا on Aug 31Rating:

آیا بازی Tekken7 برای PS4 و Xbox One منتشر میشود

آیا بازی Tekken7 برای PS4 و Xbox One منتشر میشود

بازی Tekken 7 در ماه مارس بر روی دستگاه های Arcade ژاپن منتشر شد. هم اکنون کمپانی سازنده ی آن به فکر ساخت آن بر روی PS4 و Xbox One است

آیا بازی Tekken7 برای PS4 و Xbox One منتشر میشود

این واضح و مشخص است که بازی به سبک Tekken7 که سال هاست در میان گیمر ها محبوب است، باید هم بر روی کنسول های نسل جدید منتشر شود. در غیر این صورت خیلی از طرفداران خود را از دست خواهد داد. همچنین چهار ماه پیش کمپانی سازنده یک ویدئو از این بازی ارائه داد که عملکرد آن را بر روی موتور Unreal Engine4 نشان می داد.
این خود حاکی از این است که آنها قصد دارند تا Tekken7 را بر روی پلتفورم های دیگر هم منتشر کنند. در این ویدئو همچنین لیست دو کنسول ذکر شده نیز مشاهده می شد.
با این حال namco در مورد آن صحبتی نمی کند، اما برخی از صحبت ها نشان می دهد که این انتشار بزرگ نزدیک است.
Bandai Namco به طور رسمی اعلام کرده که آنها یک موضوع بسیار مهمی را در ۷ جولای اعلام خواهند کرد. در صفحه ی رسمی آنها متنی به ژاپنی منتشر شده که ترجمه ی آن به شرح زیر است:
“در روز سه شنبه ۷ جولای ۲۰۱۵ موضوع بسیسار مهمی در باره ی Tekken7 که به تازگی ۲۰ سالگی خود را جشن گرفته، اعلام خواهد شد.”
البته به نظر من این یک اعلام برای کنسول های ذکر شده نمی باشد، پس منظور آنها از این پست در توئیتر چه می تواند باشد؟
قطعا منظور آنها معرفی کاراکتر جدید یا امکان جدید هم نمی تواند باشد! پس ما از الان تا ۷ جولای بر روی این Tekken7 تمرکز می کنیم.

پیشنهاد ویژه :   دانلود آپدیت 1 بازی Assassin's Creed Syndicate
پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=766

اسکرین شات ها

همیار پروژه

دیدگاه ها
  1. آموزش php گفت:

    عالی بود

دیدگاه شما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانلود بازی دات کام می باشد | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود