خرید اینترنتی بازی کامپیوتر - PS4 - XBOX - فروشگاه بازی ایران
آیا پلی استیشن ۴.۵ واقعی استReviewed by رضا on Apr 20Rating:

آیا پلی استیشن ۴.۵ واقعی است

آیا پلی استیشن ۴.۵ واقعی است

آیا پلی استیشن ۴.۵ واقعی است ; یوروگیمر بدون هیچ شکی اعلام دارد که پلی استیشن جدید در راه است.همانطور که پیش‌تر گزارش داده شد، پلی استیشن ۴ جدید با اسم رمز NEO در راه است و حال یوروگیمر جلو آمده و گزارش اخیر را تایید می‌کند. یوروگیمر ادامه داد آن‌ها نیز همانند Giant Bomb اطلاعات بسیاری از پلی استیشن ۴ جدید داشته‌اند اما منتظر منبع دومی برای تایید گزارشات خود بوده‌اند. حال با توجه به آنکه سونی به‌صورت کاملا آشکار درحال به اشتراک گذاشتن مشخصات پلی استیشن ۴ جدید با توسعه‌دهندگان است و Giant Bomb نیز گزارشی همانند آن‌ها را دارد، شکی وجود ندارد، پلی استیشن ۴ جدید واقعی است.

یوروگیمر اطلاعاتی مشابه Giant Bomb را به اشتراک گذاشته است اما چندین نکته جدید در آن وجود دارد. یوروگیمر ادعا می‌کند که کیت توسعه نرم‌افزاری پلی استیشن ۴ جدید از هم‌اکنون برای توسعه دهندگان ارسال شده است.
یک کیت آزمایشی از هم‌اکنون درحال ارسال برای توسعه دهندگان است و سپس در ماه ژوئن “نسل دوم” کیت توسعه نرم‌افزاری برای شرکت‌ها فرستاده می‌شود.
کیت آزمایشی که سونی از هم‌اکنون برای توسعه دهندگان فرستاده شباهتی آنچنانی به طراحی نهایی نخواهد داشت و سونی از شرکت‌ها تقاضا دارد که تصاویر آن منتشر نشود اما احتمالا شاهد لو رفتن تصاویر آن خواهیم بود. همچنین لیست استودیوهایی که کیت آزمایشی دریافت کرده‌اند اعلام نشده اما استودیوهای خود سونی در بین آن‌ها بوده‌اند.
در ادامه یوروگیمر اعلام داشت که سونی اطلاعات بسیار بیشتری از سیستم Neo در رویداد DevCon که هنگام ماه مه برگزار می‌شود، ارائه می‌کند. همچنین سونی قرار است از ماه آگوست برنامه‌ای برای نعویض بازی‌های پشتیبانی شده توسط سیستم Neo برگزار کند. اطلاع دقیقی از تاریخ انتشار پلی استیشن ۴ جدید داده نشده است. در ادامه می‌توانید مشخصات پلی استیشن ۴ جدید با اسم رمز NEO را مشاهده کنید. این مشخصات توسط هردو وب‌سایت یوروگیمر و Giant Bomb تایید شده است.

پیشنهاد ویژه :   دانلود بازی کشتی کج WWE 2K16 کامپیوتر

آیا پلی استیشن ۴.۵ واقعی است

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=5708

توضیحات

اگر در مورد این مطلب سوال و یا مشکلی دارید کارشناسان ما در هميار رايانه به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند تماس از طریق خط ثابت با شماره : 9099071728

تصاویر

پکیج آموزش برنامه نویسی
دیدگاه ها

دیدگاه شما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانلود بازی دات کام می باشد | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود