نینجاگرام
اطلاعات بازی Remember MeReviewed by Sina on Jun 21Rating:

اطلاعات بازی Remember Me

اطلاعات بازی Remember Me

بازی Remember Me

اطلاعات بازی Remember me  به تاز گی منتشر شده است که بازی Remember Me آینده ی تاریکی دیگر را به تصویر می کشد که در آن دولت و حکومت نظارت ویژه ای بر شهرواندان دارد و حتی خاطرات آن ها را نیز به راحتی به دست آورد. بنای این بازی نیز بر فراموشی و از دست دادن خاطرات است. خاطراتی که ازان کسی هستند که خود روزی شکارچی خاطرات دیگران بود. به تاز گی منتشر شده است.

داستان بازی در سال ۲۰۸۴ و در شهر Neo-Paris  روایت می شود و حول شخصیتی به نام Nilin هست که در کمپانی کار می کند و به فکر رهای از صاحبان ظالم آن کمپانی که می توانند به ذهن افراد نفوذ کرد و خاطرات و افکار آن ها را مشاهده کرد.همانند سایر داستان های این چنینی این فناوری نیز در ابتدا برای کمک به مردم و بازسازی خاطرات انسان های دارای آلزایمر و بیماری های شبیه به آن اختراع شده بود . وی به تدریج از از راه خدمت به قدرت گام نهاد و به یک وسیله ی خطرناک تبدیل شد.. از این رو شرکت Memoreyes به عنوان خالق این تکنولوژی به یکی از قدرتمند ترین شرکت های جهان تبدیل شد . که می تواند بسیاری از فعل و انفعالات مهم را به وسیله ی این فناوری خود تغییر دهد.n قهرمان اصلی داستان در گذشته به عنوان شکارچی افکار در این شرکت فعالیت می کرد.

حداقل سیستم مورد نیاز Remember Me :

OS: Windows Vista®/XP, Windows 7, Windows 8
Processor: Intel® CoreTM2 Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon™ X2 2.8 Ghz or better
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® 8800GTS or better, ATI Radeon™ HD 3850 or better
Hard Drive: 9 GB HD space
Sound: Standard audio device
Other Requirements: Broadband Internet connection

 

تصاویری از محیط بازی Remember Me :

اطلاعات بازی Remember Me اطلاعات بازی Remember Me

اطلاعات بازی Remember Me اطلاعات بازی Remember Me

اطلاعات بازی Remember Me اطلاعات بازی Remember Me

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=7358

توضیحات

تصاویر

میهن وبمستر

دیدگاه ها

دیدگاه شما

طراحی ، سئو و بهینه سازی این سایت توسط میهن وبمستر انجام گردیده است | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود