نینجاگرام
بالاخره تاریخ انتشار دقیق Hitman مشخص شدReviewed by رضا on Sep 30Rating:

بالاخره تاریخ انتشار دقیق Hitman مشخص شد

بالاخره تاریخ انتشار دقیق Hitman مشخص شد

تاریخ انتشار بازی Hitman

Hitman قرار بود در انتهای سال ۲۰۱۵ منتشر شود ، اما متاسفانه سازندگان ،آن را تا سال ۲۰۱۶ به تاخیر انداختند. پیرو این موضوع ، Square Enix تائید کرده که آخرین Hitman ساخته شده توسط IO Interactive در ۱۱ مارس منتشر خواهد شد.در ادامه ی این اعلام، IO Interactive توضیحاتی در مورد پکیج دیجیتالی این بازی منتشر کرده است.در ۱۱ مارس به همراه بازی، محتواهای اولیه ی آن هم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت که آنها شامل مکان های Paris, Sapienza,  و  Marrakesh هستند که در آنها ۶ مرحله ی مختلف وجود خواهد داشت و همه ی آنها دارای ویژگی های قابل تغییر است .شما به وسیله ی آنها می توانید اهداف جدید را برای ترور های خود تعیین کنید.
IO در مورد این موضوع میگوید: “در Contracts mode  ، شما یک مخزن از ۸۰۰ هدف دارید که به سادگی می توانید غیر مستقیم قرار داد های خود را تنظیم کنید، این بدین معنی است که ما چیزهای فوق العاده ای را در بازی گذاشتیم “محتواهای لایو Hitman از ماه مارس در دسترس طرفداران قرار میگیرد. برطبق گفته های استدیو اهداف با زمان محدود، Contracts ها هفتگی ساخته شده توسط IO و ارتقاء محتواها ارائه می شود که بهترین ها را برای شما در بازی فراهم می کند.

بعد از عرضه ی اولیه ی این محتواها ، IO یک مکان سندباکس را در ماه های آپریل، می و ژوئن منتشر می کند که هرکدام دارای ماموریت های مختص خود مانند signature kills و Contracts target ها هستند .

بالاخره تاریخ انتشار دقیق Hitman مشخص شد

سازنده می گوید:
“البته که هر مکان دارای قسمت هایی برای تغییر قیافه ، اسلحه ها و راه هایی که شما می توانید به راحتی به هدف خود برسید ، وجود دارد. مثلا در ماه آوریل شما در تایلند هستید ، در ماه می آمریکا را میبینید و ژوئن شما به ژاپن فرستاده می شوید. “
IO Interactive همچنین تائید کرده که انتشار دیجیتالی Hitman حدود ۵۹٫۹۹ دلار هزینه در بر خواهد داشت و این دسترسی ها بر اساس کشورها تعیین می شود. مثلا در کشور چین که سانسورهای شدید در بازی ها وجود دارد ، ممکن است برخی از موارد خشونت آمیز بازی حذف شود.
سازنده در مورد این محتواها می گوید:
“تمامی محتواهایی که ما برای آنها برنامه ریزی کردیم ، در تمامی رویداد های لایو و حتی بتای هیتمن در دسترس است. البته این محتواها بر روی PS4 و PC در دسترس است و هیچ هزینه ای هم برای آنها در یافت نمی شود”
نسخه ی دوم بازی Intro Pack نام دارد که با قیمت ۳۴٫۹۹ دلار (بر اساس کشور) در موجود بوده و می توان به وسیله ی آن تمامی محتواهایی که در ماه مارس در دسترس است را خریداری کرد. این محتواها شامل قرار داد های ترور و رویدادهای لایو است و چیزی فراتر از آن وجود نخواهد داشت . تنها موردی که وجود دارد این است که شما باید برای pupgrade حدود ۲۹٫۹۹ دلار هزینه پرداخت کنید که این هزینه هم بر اساس هر کشور مختلف است .
برای فهم بهتر این محتواها این تصویر اینفوگرافیک را مشاهده نمایید:

بالاخره تاریخ انتشار دقیق Hitman مشخص شد

Hitman جدید در ۱۱ مارس ۲۰۱۶ بر روی Xbox One, PlayStation 4,  و  PCمنتشر می شود که عرضه ی آن به صورت دیجیتالی است.
در ۲۲ سپتامبر سازنده ی بازی یعنی اعلام کرد که انتشار آخرین Hitman از دسامبر ۲۰۱۵ به مارس ۲۰۱۶ تغییر می کند. آنها در مورد این موضوع گفتند:
“این چند ماه اضافه ای که ما بازی را به تاخیر انداختیم ، به این دلیل است که مایل هستیم تا محتواهای بیشتری را برای این بازی ارائه دهیم. البته ما در اصل برنامه ریزی کرده بودیم که این بازی را در ۲۰۱۵ ارائه دهیم ولی به علت اضافه کردن محتوا این موضوع به تاخیر می افتد. شما می توانید این محتواهای اضافی را دنبال کنید که کمک می کند تا بهترین بازی برای همه ارائه شود و  در انتها باید بگوئیم ، این همان چیزی است که ما دنبالش هستیم.”

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=1967

توضیحات

تصاویر

  • بالاخره تاریخ انتشار دقیق Hitman مشخص شد

میهن وبمستر

دیدگاه ها

دیدگاه شما

طراحی ، سئو و بهینه سازی این سایت توسط میهن وبمستر انجام گردیده است | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود