خرید اینترنتی بازی کامپیوتر - PS4 - XBOX - فروشگاه بازی ایران
بازی انلاین بلومی
نسخه جدید بازی Battlefield 5 چه زمانی عرضه می شودReviewed by مدیر سایت on Mar 14Rating:

نسخه جدید بازی Battlefield 5 چه زمانی عرضه می شود

نسخه جدید بازی Battlefield 5 چه زمانی عرضه می شود

نسخه جدید بازی بتل فیلد چه زمانی میاد

نسخه جدید بازی Battlefield 5 استودیو دایس (DICE) به نظر میرسد که کم کم در حال قطع پشتیبانی خود از Battlefield 4 و آماده شدن برای تمرکز کامل روی Battlefield 5 است. آقای دیوید سرلند به عنوان تهیه کننده حاضر در استودیو دایس لس آنجلس رسما در سایت توئیتر اعلام کرده اند که محیط آزمایش اجتماعی (Community Test Environment) بازی Battlefield 4 دیگر محتویات جدیدی را دریافت نخواهد کرد. نکته مهمی که ایشان علاوه بر این معرفی گوشزد کرده اند این می باشد که سرورهای Battlefield 4 به این زودی ها از کار نخواهند افتاد و محتویات فعلی هم که در CTE موجود است دست نمی خورند و فقط موارد جدید هستند که دیگر اضافه نمی شوند.

هم چنین بخوانیدفروش نسخه سوم بازی The Witcher 3: Wild Hunt ده میلیونی شد

با توجه به این صحبت ها دیگر شاهد محتویات تازه در آینده ای نزدیک، برای بازی Battlefield 4 نخواهیم بود و این اتفاق شاید دیگر هرگز هم نیفتد. آقای دیوید سرلند دقیقا به این موضوع اشاره نکرده اند اما چنین کاری دلیلی جز کار بر روی پروژه جدید یعنی Battlefield 5 نمی تواند داشته باشد؛ عنوانی که شایعات بر نظامی بودن و انتخاب جنگ جهانی اول به عنوان فضای بازی تاکید دارند.

پیشنهاد ویژه :   دانلود بازی Age of Empires II HD The African Kingdoms کامپیوتر
پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=4728

اسکرین شات ها

همیار پروژه

دیدگاه ها

دیدگاه شما

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دانلود بازی دات کام می باشد | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود