نینجاگرام
دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوترReviewed by رضا on Sep 21Rating:

دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر

دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر

دانلود بازی GRID 2 برای PC

بازی GRID 2 پس از مدت ها انتظار ، بالاخره این بازی توسط کمپانی Codemasters برای کامپیوتر نیز منتشر شد . در بازی GRID 2 شما جدید ترین محصولات شرکت های معتبر اتومبیل سازی را خواهید دید . برای مثال می توانید در یک Mercedes SL65 AMG بنشینید و منتظر شروع مسابقه باشید تا با سرعتی دیوانه کننده حریفان خود را پشت سر بگذارید .بازی GRID 2 باز هم یکی از گرافیکی ترین بازی های رالی می باشد که این بار جهشی عظیم در موتور پایه ی ساخت بازی ایجاد شده است ، به طوری که بازی با جزئیات گرافیکی بسیار خیره کننده ای شما را درگیر خود خواهد کرد . سرعت اتومبیل شما باعث می شود که روزنامه هایی که مردم در اطرف مسیر مسابقه پخش کرده اند، به هوا بروند ! درخت ها به شکل بسیار زیبایی طراحی شده اند و می توانید تکان خوردن برگ های آن ها را نیز مشاهده کنید . حتی طرح لاستیک اتومبیل ها را نیز روی زمین ، می توانید ببینید !

بررسی بازی ماشین Grid 2:
یک ایده ی خوب
تحت هیچ شرایطی ممکن نیست که بتوانید بطور یکنواخت رانندگی کرده و تعادتان را از دست ندهید! حتما در بسیاری از مسابقات ماشین سواری ملاحظه کرده اید که حتی بهترین راننده ها هم در بعضی مواقع دچار اشتباه می شوند و تعادلشان را از دست می دهند. پس اگر شما هم از بهتری گیمرهای سبک ریسینگ باشید ممکن است در مسیر هدفتان با خطاهای متعددی روبرو شوید. این ایده ای از واقعیت است که شما را ناخواسته مجذوب خود می کند و به معنای واقعی کلمه درگیر کننده است چون بازی تمام پتانسیل خود را به منظور القای حس طبیعی رانندگی جذب کرده است و دوست دارد بازیباز را با استرس و هیجاناتی که یک راننده در مسابقات خود پشت سر میگذارد را آشنا کند که در این مورد باید به Codemasters تبریک گفت چون آن ها کاملا موفق به پیاده سازی طرح خود در بازی شده اند. مسلما فرد کنترل کننده ی خودروها در تریلر یک گیمر حرفه ای و با با تجربه است اما همه ی این ها را کنار بگذارید و فقط به نوع رانندگی او متمرکز شوید. او اصلا دوست ندارد به جایی برخورد کرده یا به خودرو آسیبی برساند اما نمی تواند و چند باری در مسابقه هایش تعادل خود را از دست می دهد اگر به لاستیک های جلویی ماشین دقت کنید متوجه می شوید که گیمر برای کنترل ماشین تا چه حد با کلید های جهتی چپ و راست بازی می کند تا به بهترین شکل ممکن بر روی رقابت تسلط داشته باشد. تکان ها و لرزش های دوربین نیز بسیار خلاقانه صورت گرفته و فقط قصد دارد به بازیکن حس ناب رانندگی را القا کند.
نحوه ی رانندگی شما بر روی سایر رانندگان تاثیر می گذارد و اگر دوست دارید در مسیر رانندگی اذیت نشوید سعی کنید با سایر اتومبیل ها زد و خوردی نداشته باشید در غیر این صورت باید منتظر واکنش های متعددی از رانندگان باشید!
ماشین ها تنها عامل موفقیت شما در مسابقات نیستند بلکه راننده ها نیز در پیروزی شما نقش خواهند داشت. در بازی ۶۰ قابلیت مختلف برای راننده ها در نظر گرفته شده است که باعث تمایز رانندگان نسبت به هم می شود. هر کدام از این راننده ها مهارت ها و قابلیت های خاص خود را خواهند داشت و به نوعی می توان گفت که با انتخاب هر یک آن ها سرعت و نحوه ی کنترل متفاوت تری را تجربه خواهید کرد. علاوه بر راننده ها برای این که حس بهتری در زمان رانندگی داشته باشید می توانید با تغییرات مکانیکی اتومبیلتان را تقویت کرده و سیستم کنترل یا Handling بهتری برای خود داشته باشید.
Grid نیز همانند Dirt در گیم پلی از سیستم Flashback استفاده می کند که می تواند کمکی در راستای رفع اشتباهات بازیباز در مسیر مسابقه باشد. Flashback زمانی در دسترس شما خواهد بود که دچار اشتباهاتی نظیر انحراف از جاده یا تصادفات سنگین  شوید که در این حالت قادر خواهید بود بازی را به چندین ثانیه قبل بازگردانیده و دوباره تلاش کنید البته زیاد به این سیستم امیدوار نباشید چون این سیستم برای همیشه در دسترس شما نخواهد بود و فقط در سطح آسان مسابقات قادر به استفاده خواهید بود البته قرار گرفتن این حالت در درجه های آسان بیشتر به منظور آموزش درست رانندگی کردن است تا رفع اشتباهات.

 

سازگار با سلیقه ها و ذائقه های مختلف
کمپانی Codemasters این بار سراغ سوژه های مختلفی رفته است تا محصولش را غنی تر از گذشته به بار بنشاند. فکر نمیکنم هیچ یک از شما با ماشین های قدیمی و قدرتمند چهار دهه پیش مشکلی داشته باشید یا از جاده های خاکی گرفته تا خیابان های شیکاگو بدتان بیاید (? OK ) – تیم سازنده هدفی در راستای آزادی برای گیمر در پیش گرفته است تا هیچ وقت از تنوع مسابقات، ماشین ها و جاده ها خسته نشود. اتومبیل های استفاده شده در Grid 2 علاوه بر تنوع دوره ای و کثرت، دارای طراحی های بسیار دقیقی هستند تا بازیکن را در مقابله با هیولاهایی مثل Mustang غافل گیر کنند و شما زمانی شگفت زده می شوید که می فهمید تمام عناصر مکانیکی خودرو از قدرت موتور گرفته تا نور چراغ ها همه و همه با دقت کار شده و بسیار نزدیک به واقعیت هستند. از بحث ماشین ها که بگذریم حقیقتا مبحث مکان های مسابقه مطرح می شود که بر طبق گزارشات رسمی بازی در سه قاره ی آسیا، اروپا و آمریکا به وقوع خواهد پیوست و شما در شهرهایی مثل ابوظبی، بارسلونا، شیکاگو، پاریس و … به رقابت خواهید پرداخت و با جاده ها و پیست های متنوعی همراه خواهید بود در ضمن بازی برای علاقه مندان به فرمول ۱ نیز سورپرایزهایی خواهد داشت.
بخش single-player تنوع و لذت های خاص خود را خواهد داشت و هر قسمت مانند نسخه شماره ۱ بازی، به شکل یک مسابقه انتخابی به صورت های فرعی، مسابقات تبلیغاتی و چلنج ها خواهد بود که سر جمع گیمر را ۳۰ ساعت سرگرم خود خواهد کرد و تیم سازنده برای خلق ۳۰ ساعت گیم پلی بنا بر گفته ی تهیه کننده ارشد بازی برنامه ریزی بزرگی برای به وقوع پیوستن این اتفاق داشتند. بخش چند نفره ی بازی نیز دارای جزئیات جدیدی است که در اختیار شما یک لیست ارزیابی با تمام مشخصات و رویدادهای اتفاق افتاده در بازی قرار خواهد داد و بازیکنان در بسیاری از مناطق قادر به رقابت خواهند بود . بخش چند نفره ی بازی در این نسخه به یکی از نقاط قوت بازی تبدیل شده است که برای طرفداران می تواند جالب باشد.

 

عوامل بصری
Grid 2 از نظر کیفیت گرافیکی خیره کننده و جذاب به نظر می رسد و تیم هنری عناصر جانبی بسیاری جهت ارتقای تکنیک بصری، روی بازی سوار کرده است. تمام محیط های مسابقه از شهرها و جاده های خاکی گرفته تا پیست ها از جزئیات خوبی برخوردار هستند. در تک تک جاده ها سازندگان بهانه ای برای سورپرایز کردن مخاطبان از طریق عناصر معلق در هوا خواهند داشت که می توان به عنوان نمونه از جاده های جنگلی نام برد که گاهی مواقع نیز ممکن است شما با دیدن گرد و خاک ها و برگ های معلق در هوا حواستان را از دست بدهید.
هواپیما، پرنده ها، بالن ها و … را در هنگام مسابقات به خوبی خواهید دید و به گفته ی سازندگان حتی می توانید تکان خوردن تک تک برگ ها را نیز روی درختان ببینید (!) از دیگر نکته های اعجاب انگیز دیگر می توان به ماندن طرح لاستیک ماشین ها روی زمین نام برد که بخوبی آن ها را در زمین های خاکی و آسفالت خواهید دید. در این بحث اشکالی وارد نیست چون طرح لاستیک ها در کمتر از یک صدم ثانیه بر روی زمین نقش خواهد بست ! تغیراتی نیز در بازتاب نور روی انواع خودروها خواهید دید.
در مسیرها ممکن است درست رانندگی کرده و حتی در رتبه ی اول نیز باشید اما باید تمام حواستان به جاده باشد چون شئی در Grid 2 ناپدید نمی شود و ممکن است تصادف ماشین ها در دور قبل تکه ای از در یا بدنه ی خودرو کنده شده و بر روی زمین باقی بماند و این باقی ماندن برای شما می تواند مشکل آفرین باشد. تمامی این عناصر در به وجود آوردن عنوانی با نام بی نظیر کافی هستند و تا به اکنون می توان به جرات گفت که ریسینگی با این کیفیت محیطی به مرحله ی اجرا نرسیده بود.
این همه زیبایی با موتو اختصاصی Codemasters یعنی Engine EGO به تصویر کشیده شده است. استدیوی Codemasters تا به حال در ساخت بازی های بسیاری از این موتو کمک گرفته و برای اولین بار عنوان Colin McRae: Dirt را با آن ساخته است. این موتور در به وجود آوردن تخریب در فیزیک و نمایش جزئیات بیشتر، فوق العاده بود برای همین برای دومین بار در Dirt 2 مورد استفاده قرار گرفت و هر بار نسبت به نسخه های قبلی آپگریدهایی می شد.
چیزی که در ساخت شماره ی دوم Grid مورد استفاده قرار گرفته است Engine EGO 2.0 نام دارد و نسبت به آپگرید های قبلی پیشرفت چشمگیری داشته است و از قابلیت های توسعه یافته Engine EGO 2.0 می توان به نورپردازی واقعی تر و جزئیات بالاتر نام برد.

 

تصاویری از محیط بازی ماشین Grid 2 :

(برای مشاهده تصاویر در اندازه ای اصلی روی تصویر کلیک کنید)

دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر

دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر

دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر

حداقل سیستم مورد نیاز بازی ماشین Grid 2 :

OS: Windows Vista, Windows 7, Windows 8
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.4Ghz or AMD Athlon X2 5400+
Memory: 2 GB RAM
Hard Disk Space: 15 GB HD space
Video Card: Intel HD Graphics 3000 / AMD HD2600 / NVIDIA Geforce 8600
DirectX®: 11
Sound: Direct X compatible soundcard
Additional Supported Graphics Cards: Intel HD Graphics 3000, Intel HD Graphics 4000, Intel Graphics 5200. AMD Radeon HD2600 or higher, HD3650 or higher, HD4550 or higher, HD5000 Series, HD6000 Series, HD7000 Series. NVIDIA GeForce 8600 or higher, 9500 or higher, GTX220 or higher, GTX400 Series, GTX500 Series, GTX600 Series: AMD Fusion A8 or higher.

سیستم پیشنهادی بازی ماشین Grid 2 :

OS: Windows Vista 64 Bit, Windows 7 64 Bit, Windows 8 64 bit
Processor: Intel Core i7/AMD Bulldozer
Memory: 4 GB RAM
Hard Disk Space: 15 GB HD space
Video Card: Intel Graphics 5200 / AMD HD6000 Series / Nvidia GTX500 Series minimum 1GB RAM
DirectX®: 11
Sound: Direct X compatible soundcard

شرکت سازنده : Codemasters
حجم فایل: 2.61 گیگابایت
رمز فایل: www.downloadbazi.com

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=1568

توضیحات

تصاویر

 • دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر
 • دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر
 • دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر
 • دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر
 • دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر
 • دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر
، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،
ربات اینستاگرام
دیدگاه ها
 1. سامان گفت:

  من بازی رو نصب کردم ارور زیرو می ده
  minimum of pentium D or athlon 64 x2 requiree
  لطفان کمک کنید

 2. سامان گفت:

  من بازی رو نصب کردم ولی می خوام اجرا کنم ارور زیرو میده
  minimum of pentium d or athloa 64 x2 required
  تروخدا کمک کنبن

 3. امیر محمد گفت:

  سلام من نصب کردمش ولی فایل اجرایی بازی نبود توکامپوتر هم سرچ کردم نبود انتی ویروس هم کاری نکرده چیکار کنم؟

 4. مهدی گفت:

  سلام من این بازی رو دانلود کردم دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر ولی بعد از فایل زیپ خارج می کنم فایل نصبی نداره. unpack.bat رو هم که میزنم میاد یه صفحه سیا میاد بعد اینتر رو میزنم بعد میره.نصب نمیشه چیکار کنم

 5. مهدی گفت:

  داداش واقعا که اصلا بازی گرید2کار نکرد نمیتونی انجام نده

 6. mahdi گفت:

  با سلام
  من این بازی رو از اینجا دانلود کردم و بازی بالا هم میاد ولی به هیچ وجه سیو نمیشه؛ یعنی همه کاری انجام دادم. نصب استیم، آپدیت کردنش، انتقال دو پوشه به دستکتاپ و … . یعنی هر نوع راهنمایی رو انجام دادم ولی باز هم درست نشد. اگه شما مطلب خاصی در این مورد می دونید لطف کنید و راهنمایی کنید.
  با تشکر از شما

 7. mohamad گفت:

  سلام.داداش بازی واسه من نصب میشه ولی فایل اجرای بازی تو پوشه نیست.چیکار کنم

 8. امین گفت:

  سلام و عرض ادب. واقا سایت به این قشنگی هیچ جای دنیا نمیشه پیدا کرد (با حجم های کم که اصلا محشره) ممنون. بازی رو دانلود کردم و صحیح و سالمه مرسیییییییییییییی

 9. reza گفت:

  داداشی گلم مرسی برای کمک هایی که بهم کردی. خیلی ممنون داداش گلم. انشالله بعدا مزاحم میشم. یاعلی.

 10. reza گفت:

  داداشی گلم سلام. ببخشید مزاحم شدم داداشی. من حدود 3 تا 4 سالی هست که از یه سیتسم شاید شاید معمولی استفاده میکنم و چندوقتی هست که ذهنمو چیزی مشغول کرده که با آمدن بازی های سطح اول جهانی باید سیستم منم به همین موضوع سطح اولی جهانی برسد یعنی درواقع تا به الان به این موضوع نرسیده بودم.
  داداشی گلم ببنید من تا الان سیستمی اینچنین داشته ام و واقعا تا به الان ازش راضی بوده ام: Ram:3.0 GB و Vram:2.0 GB و Gpu:ATI Radeon HD 5450 ‎(PS5.0/VS5.0)‎ و Cpu:Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz x 2 ‎(1.80Ghz)‎ و ….. داداشی گلم شاید شاید این سیستم در حال حاضر سیتمی معمولی و شاید ضعیف بنظر برسد اما من از این سیستم بازی های از جمله: call of duty advanced warfare – splinter cell blacklist – watch dogs – call of duty black ops 2 و…… تواسنته ام با این سیستم چنین بازی هایی را خیلی زیبا و با وضوع بالا و زیبا بازی کنم. اما مشکلی که وجود دارد این است که بنده میخوام سیستم خود را تغییر داده و درحال حاضر زندگی که خیلی پولدار باشیم و پول زیادی برای یک سیستم کاپیوتری داشته باشم در اختیار ندارم درواقع میخوام از شما که ماشالله در این باره اطلاعات بالایی دارید بپرسم شما که جای داداش ما هستید بهم کمک کنید درواقع با *2میلیون تومان* پول بهم یک سیستم*عالی و فوق العاده* که حداقل بازی هایی که در سطح اول دنیا به عرضه میاید را با بهترین کیفیت بالا بیاورد. داداشی گلم ببخشید سرتون رو درد آوردم. اگر میشود یه کمکی بهم بکنید. خیلی ممنوم میشوم. تشکر.

  • سلام عزیزم
   ماشالله چقد صحبت کردی
   ببین عزیزم با پولی الان شما دارید اگه یه 200 هزار تومن دیگه روش بزاری میتونی یه لپ تاپ مثل مال خودم بخری
   خیلی راحت باهاش تمامی بازی ها رو اجرا میکنی
   مثل مشخصاتش اینه : رم 8 گیگ و گرافیک 4 گیگ و پردازنده intel cor i5 که واقعا سیستم خوبیه من اینو بهت پیشنهاد میکنم
   اگه هم بخوای کامپیوتر بخری همه چیش دست خودته
   اگه خواستی بگو تا مشخصات کامل تر بدم

  • reza گفت:

   داداشی گلم من پدرم امسال دکترا قبول شده و در دانشگاه آزاد چالوس(مازندران) مشغول به تحصیل دکترا میباشد. چند ماه پیش برای پدر یک لب تاپ گرفتیم اما داداشی واقعا من متوجه شدم البته *لب تاپ* واقعا کاربرد خوب و بالایی دارد اما داداش گلم با تحقیقاتی که انجام دادم با پرس و جو هایی که کردم در سایت هایی که گشتم متوجه شدم واقعا *کاپیوتر به معنای واقعی کلمه “جان” میباشد* داداشی کامپیوتر واقعا خیلی خوب است. و من واقعا با کامپیوتر زندگی میکنم. اگر میشود درمورد کامپیوتر بهم توضیح بدهید. میتوانم با این مقدار پول2میلیون تومان + سیستم حال حاضر خودم یک سیستمی دقیقا مثل *لب تاپ* شما که *خیلی ازش راضی هستید ببندم. داداشی یعنی واقعا این سیستمی که الان میبندم سیستمی که بهم پیشنهاد میکنید باید *حداقل تا *5سال دیگر پاسخگوی من باشد و بهترین بازی های حال حاضر دنیا و آینده را با بهترین *کفیت در حال ful high* بازی کنم. داداشی اگر میشود یه کمکی بهم بکن. تشکر داداش گلم.

   • عزیزم ببیین
    اره اگه فقط برای بازی میخوای کامپیوترها معمولا پردازنده های خیلی بهتری نسبت به لپ تاپ دارن با این پولت هم میتونی یه سیستم خب جمع کنی
    البته از اینده ی بازی ها معلوم نیست تا 5 سال دیگه سیستمت بتونه همه ی بازی ها رو جواب بده ولی مطمئنا 95% بازیها رو اجرا میکنه منظورم تا 3 سال بعده
    پیشنهاد من اینه رم 8 و به بالا / گرافیک حتما مارک NVIDIA باشه / پردازنده نظر شخصی من AMD قوی تره چون تجربش رو داشتم ولی اکثرا میگن INTEL حالا میل خودته

 11. reza گفت:

  سلام داداش مدیر سایت لطفا اگر هستید جواب بدهید.

 12. م.س گفت:

  سلام
  من اینو دانلود کردم بعد هم کارهایی که گفتید انجام دادم
  اکسترکت شد (پنجره سیاه رفت و دایرکس هم نصب شد)
  اما الان فایلی نیست که بازی رو اجرا کنم!
  این هم تصویر همون فولدر:
  http://8pic.ir/images/y2qj299a5vmndfhnmv30.jpg

 13. رضا گفت:

  سلام.خیلی عالی بود
  حجم بازی رو چطوری اینهمه کم میکنید واقعا هیچ سایتی اینطوری نیست
  خیلی کارتون درسته

 14. رحیم گفت:

  سلام من این بازی رو دانلود کردم دانلود بازی ماشین Grid 2 کامپیوتر ولی بعد از فایل زیپ خارج می کنم فایل نصبی نداره یه فایل هست که صفحه سیا میاد بعد گیر می کنه فک کنم فابلتون تاقصه اگه میشه راهنمایی کنید

  • مدیر سایت گفت:

   سلام بعد از دانلود تمامی قسمت ها اونا رو با برنامه winrar از حالت فشرده خارج کنید بعد فایل unpack.bat رو اجرا کنید نصب بازی چون خیلی فشرده شده یکم زمان میبره منتظر شید تا اون عددهای توی پنجره سیاه 100 درصد بشه
   بعد که اون پنجره بسته نصب تموم شده و بازی توی همون پوشه نصب میشه
   امیدوارم متوجه شده باشید مشکلی بود در خدمتیم

دیدگاه شما

طراحی ، سئو و بهینه سازی این سایت توسط میهن وبمستر انجام گردیده است