نینجاگرام
دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوترReviewed by رضا on Sep 11Rating:

دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر

دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر

Commandos Behind Enemy Lines Pc Games

معرفی بازی کماندوز : اگر طرفدار بازی های استراتژیک باشید حتما نام بازی کماندوز را شنیده اید یا حداقل یکی از نسخه های آنرا به پایان رسانده اید. این بازی توانست با ابتکارات و نوآوری های خود سبک جدیدی از بازی های استراتژیک را پایه گزاری کند و طرفداران زیادی را نیز پیدا کرد. در این بازی شما در نقش کماندوهای حرفه ای هستید که در جنگ جهانی دوم عملیات سری انجام می دهید که انجام این عملیات ها ، حرکت دشمن را کند و مختل می کند. به طور کلی باید با کمک کماندوهایی که در هر مرحله دارید کلیه عملیات دشمن را خنثی سازید.شما هم اکنون میتوانید این بازی محبوب و زیبا را از سایت بزرگ دانلود بازی بصورت رایگان و با لینک مستقیم دریافت نمایید.بازیهای commandos از همان ابتدا هم خیلی محبوب بودند. اولین نسخه کماندوز تحت عنوان commandos : behind enemy lines معروف به کماندوز ۱ ۱۲ سال پیش یعنی در سال ۱۹۹۸عرضه شد.

نقد کامل بازی:

بازیهای commandos در سال ۱۹۹۸ با commandos : behind enemy lines و commandos : beyond call of duty به کاربران معرفی شدند و موفقیت چشمگیر آنها، باعث شد بازیهای commandos 2 : men of courage و commandos 3 : destination berlin نیز تولید شوند.ترکیب بازیهای استراتژیک، اکشن و فکری در قالب یک داستان و سناریوی جذاب و پرداخت خوب شخصیت های بازی، اصلی ترین عامل موفقیت این بازی بوده است. در بازی هر کدام از شخصیتها دارای یک ویژگی منحصر به فرد هستند، که شما برای گذراندن هر کدام از مراحل به آن ویژگی ها نیاز خواهید داشت !

توضیحاتی پیرامون شخصیت های بازی:
در بازی کماندوز شما کنترل شخصیت های اصلی بازی را بر عهده دارید که هر کدام از این شخصیت ها توانایی ها و قابلیت های منحصر بفردی برای خود دارند. اولین کماندو شما در بازی Green Beret نام دارد که قدرت زیادی دارد و همچنین توانایی کار با انواع اسلحه ها و توانایی منهدم کردن ادوات دشمن از جمله تانک و نفربر را دارد. این فرد قدرت آتش بالایی دارد و در بطن جنگ می توانید از او استفاده کنید.William Howkins معروف به تک تیر انداز ( Sniper ) ، که همانگونه که از نام آن بر می آید یک اسنایپر است و دشمنان را از دور غافلگیر می کند. البته این شخصیت قابلیت های دیگری نیز دارد اما برترین توانایی او تک تیر اندازی است.شخصیت بعدی Geoge Brwon معروف به جاسوس ( Spy ) که رییس گروه هم است. توانایی او در جاسوسی از دشمن بسیار زیاد است ، او می تواند دشمنان را بدون سر و صدا کشته ، لباس آنها را بپوشد و به داخل سیستم دشمن نفوذ کند. در کل این سه شخصیت در بازی ماموریت های متنوعی بر عهده دارند که می توانند شما را تا پایان بازی همراه خود نگه دارند.

گرافیک ، نورپردازی و صدا:
گرافیک بازی در سطح متوسطی قرار دارد و در واقع نچندان خیره کننده است و نه نا امید کننده . راستش از وقتی که بازی هایی مانند Call of Duty۲ را بازی کردیم کمی توقعاتمان از گرافیک بالا رفته است ! و در نظر کلی گرافیک خوب جلوه می کند اما از بازی های هم سبک خود عقب تر است .طراحی محیط خوب انجام گرفته اما به جزئیات و بافت ها زیاد پرداخته نشده و همین باعث شده که محیط بازی کمی غیر واقعی به نظر برسد. تقریبا طراحی تمامی اجسام موجود در محیط به خوبی انجام گرفته و طراحیشخصیت ها نیز کاملا معمولی و به دور از جزئیات است اما در زمانی که دوربین بازی به صورت اول شخص است ، طراحی دست ها و اسلحله به خوبی صورت گرفته و زیبا به نظر می رسند. تقریبا ۶۰ درصد اجسام داخل محیط قابل تاثیر پذیری و حرکت هستند به طور مثال شما در طول مراحل روزنامه هایی را می بینید که با وزش باد به شکل طبیعی به حرکت در می آید یا بشکه هایی که با شلیک گلوله به آنها منفجر می شوند . جلوه های ویژه در بازی مانند آتش ، انفجار ، دود و غیره درحد خوبی نیستند.مثلا وقتی یک نارنجک را پرت می کنید تنها شاهد یک جرقه کوچک و کمی گرد و غبار می شوید که اصلا جالب نیست. نور پردازی بازی هم در حد خوبی قرار دارد اما اشکالاتی هم به آن وارد است . تاثیر گزاری نور بر شخصیت های بازی اصلا خوب نیست اما نور پردازی محیط در حد راضی کننده ای قرار دارد.سایه پردازی نیز به مراتب در حد پایینی قرار دارد و مانند شخصیت ها که پر از چند ضلعی هستند آنها نیز پر اشکال هستند و با تغییرمنبع نور حرکتی از خود نشان نمی دهد . از صدا گزاری بازی هر چه کمتر بگوییم بهتر است چون صدا گزاری بازی در سطح نسخه های قبل همبن بازی هم نیست چه برسد به سطح یک بازی اکش اول شخص !!! دیالوگ های بازی خوب نوشته شده اند اما دوبله آنها فوق العاده ابتدایی است ، حرکت لب ها نیز با صدا کوچک ترین شباهتی ندارند . اما موسیقی بازی در حد خوبی است. موسیقی بازی به طور دینامیک است و با عمل های بازیکن در بازی تغییر می کند . مثلا اگر در دید دشمن باشید موسیقی تند می شود و اگر از دید دشمن پنهان باشید موسیقی بازی به نحو دلهره آوری پخش میشود .

روند بازی و هوش مصنوعی :
بعد از انتقادهای زیاد از بازی می رسیم به یکی از نقاط قوت بازی که آن روند بازی و تنها چیزی است که می تواند خود را از بازی های هم سبک خود جدا کند . مراحل بازی در مناطقی از کشورهای فرانسه ، نروژ و روسیه انجام می گیرد که به گفته سازندگان بازی بر مبنای نقشه ها و اسناد آن زمان شبیه سازی شده است . بازی دارای چهارده مرحله میباشد که هر مرحله از بازی دارای ماموریت های متنوعی است که از دو قسمت تشکیل می شوند . یکی ماموریت های اصلی که باید برای به پایان بردن بازی آنها را انجام داد و دیگری ماموریت های فرعی که انجام آنان باعث می شود امتیاز بیشتری در پایان مراحل به دست آورید .مراحل بازی هیجانی مانند غول های این سبک ندارد که در صحنه جنگ در گیر باشید ، ماموریت های شما کاملا سری است و باید با کمترین تولید صدا به پایان رسد برای همین بازی بیشتر بر روی حالت مخفی کاری تکیه کرده است که به جرات می توان گفت در هیچ بازی در سبک جنگ جهانی ، حالت مخفی کاری کمتر یا اصلا وجود نداشته و این خصلت می تواند این بازی را از دیگر بازی های دیگر متمایز کند .همچنین شما میتوانید به هر صورتی که مایل هستید ماموریت ها را انجام دهید ، به طور مثال در یک مرحله شما باید چهار تانک را منهدم کنید ، میتوانید با جستجو در منطقه و پیدا کردن RPG این کار را انجام دهید و یا با نجات جان همرزمانتان و گرفتن بمب ساعتی از آنها به این ماموریت ها خاتمه دهید.از دیگر کار هایی که این بازی را از دیگر بازی های هم سبک خود جدا می کند ، انتخاب بازیکن به طور همزمان در طول مرحله است ، به این صورت که در بعضی مراحل به شما ، اختیار دو بازیکن داده می شود و شما باید برای انجام مراحل از هر دوی آنها استفاده کنید به طور مثال از تک تیر انداز برای پوشش و کشتن دشمن ها از راه دور و از Beret برای دفاع و منهدم کردن ادوات دشمن استفاده می شود . به همین چند مورد بسنده کرده و به هوش مصنوعی بازی می پردازیم ، میتوان به طور کلی گفت که این بازی در بعضی موارد در حد خوبی قرار دارد و در بعضی موارد دیگر در حد مطلوبی نیست .به طور مثال وقتی شما می خواهید به سمت دشمنی چاقو پرتاب کنید اگر آن دشمن شما را ببیند به سرعت جای خالی می دهد و به سمت شما شلیک می کند ، یا اینکه دشمنان با دیدن شما از فاصله دور شما مورد هدف قرار می دهند . اما در مواردی که اصلا خوب کار نشده میتوان به بی اعتنایی سربازان به صدا( البته به غیر ازپرتاب سکه) اشاره کرد . مثلا اگر شما به سمت دشمن که رویش به پشت شماست بدوید اصلا توجهی به شما نمی کند و شما میتوانید با خیال به خدمت دشمن برسید و موارد دیگر .

 

تصاویری از محیط بازی:

(برای مشاهده تصاویر در اندازه ای اصلی روی تصویر کلیک کنید)

دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر

 دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر

دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر

حجم فایل : 56 مگابایت
پسورد فایل: www.downloadbazi.com

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=1134

لینک های دانلود

توضیحات

اگر در مورد این مطلب سوال و یا مشکلی دارید کارشناسان ما در هميار رايانه به صورت 24 ساعته پاسخگوی شما هستند تماس از طریق خط ثابت با شماره : 9099071728

تصاویر

  • دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر
  • دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر
  • دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر
  • دانلود بازی کماندوز 1 Commandos Behind Enemy Lines کامپیوتر
دیدگاه ها

دیدگاه شما

طراحی ، سئو و بهینه سازی این سایت توسط میهن وبمستر انجام گردیده است | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود