نینجاگرام
دانلود بازی BorderZone برای کامپیوترReviewed by دانلود بازی on Dec 3Rating: 4.0دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتردانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر

دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر

دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر

نسخه کامل بازی BorderZone

بازی BorderZone (مرز گذشته و آینده) عنوانی در سبک های اکشن و نقش آفرینی میباشد که توسط دو کمپانی Saturn-plus و Orion طراحی و ساخته شده است همچنین این بازی در سال 2006 توسط 1C Company منتشر شده است.قهرمان داستان یک مبارز کهن می باشد که با شمشیر تیز و سریع، در زمان خود یکی از قهرمانان جنگ بوده است، قهرمان داستان به قصد ماجراجویی سر به طبیعت می گذارد ولی داستان به همین جا ختم نمی شود، توسط نیرویی ناشناخته به آینده سفر می کند و درگیر برخی ماجراجویی های پرخطری می شود که انتظار آن را نداشت.

این بازی دارای داستان پیچیده غیر خطی است که در آن بازیکن می تواند یک حرفه مانند دزد و یا سرباز را به میل خود را انتخاب کند . در ابتدای بازی مهارت های شما محدود می باشد ولی هرچه پیش می روید بر مهارت های مورد نیاز و جادویی شما افزوده می شود و بازی این اجازه را به شما می دهد تا یک تیم 5 نفره از افراد مختلف با توانایی های ویژه در انجام ماموریت ها برای خود تشکیل دهید .امکان استفاده از جادو، در مقابل رخداد های هسته ای، ربات های هسته ای و تخریب گر، دنیایی پر رمز و راز، موجوداتی ناشناخته، جنگ با انواع سلاح ها، خشونت وخشم خدایان و سفر به آینده و گذشته از نکاتی است که باعث بوجود آمدن دنیایی فراتر از بازی شده است.

داستان بازی بدین صورت می باشد که فاجعه هسته ای کل دنیا را فرا گرفته است و بسیاری از مناطق دنیا برای زندگی نامتناسب شده اند. دیگر دنیا ثل قبل نیست و به جهانی تبدیل شده است که در آن سحر و جادو به تکنولوژی متصل شده است و دیگر فقط مردمان تنها نژاد هوشمند نیستند. تهدیدهای جدیدی ظاهر شده اند و سرنوشت بشریت به مبارزات آتی بستگی خواهد داشت. اما داستان به همینجا ختم نمی شود و پس از چند هزاره , ساکنان ترا با یک تهدید جدید روبرو هستند . خدایان از آسمان به زمین آمده اند و می خواهند بار دیگر مرگ و نابودی را در این سیاره گسترش دهند .

 

 مشخصات بازی BorderZone :
نام بازی به انگلیسی : BorderZone
سبک بازی : اکشن/ نقش آفرینی
پلتفرم مورد نیاز : PC
سال انتشار : 2006
زبان اصلی بازی : انگلیسی
کمپانی سازنده : Saturn-plus و Orion
کمپانی انتشار دهنده : 1C Company

 

 تصاویری از محیط بازی BorderZone :

(برای مشاهده تصاویر بازی در سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید)

دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر

دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر

دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر دانلود بازی BorderZone برای کامپیوتر

 

حداقل سیستم مورد نیاز بازی BorderZone :

OS: Windows XP/7/8/10
Processor: 700 MHz processor
Memory: 256 MB RAM
Graphics: Direct3D compatible with 32 MB (GF 2MX or higher)
Storage: 2 GB available space
Sound Card: Direct Sound compatible
Additional Notes: Disabling music is recommended on Windows 7 and 8

 

سیستم پیشنهادی بازی BorderZone:

OS: Windows XP/7/8
Processor: 1200 MHz processor or higher
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Direct3D compatible (GF4 or higher)
Storage: 3 GB available space
Sound Card: Direct Sound compatible


About This Game

BorderZone is a role-playing action with a complex non-linear storyline in which the player can choose a profession to his liking (mage, thief or soldier), learn the needed skills and spells, create a team of up to 5 dare-devils and leave for a trip full of danger and unexpected discoveries in the world of Terra filled with various creatures.

Terra was born at the moment when the old Earth passed away. Due to a global nuclear catastrophe many regions of the planet became unsuitable for living
and most of the population was atomized. A new world was created – a world where magic and technology adjoin and people are not the only intelligent race at all. After several millenniums the inhabitants of Terra are facing a new threat. Gods come down from heavens and start spreading death and destruction on the planet. You are to enter a violent struggle and you are the one on whom depends the fate of humanity.

 

 دانلود بازی BorderZone

دانـلـود پارت 1 بـازی با حجم 1 گیگابایت
دانـلـود پارت 2 بـازی با حجم 661 مگابایت

 لینک بازی در استیم : Steam
 حجم فایل : 1.64 گیگابایت
 پسورد فایل فشرده : www.downloadbazi.com

 

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=17456

توضیحات

تصاویر

میهن وبمستر

دیدگاه ها

دیدگاه شما

طراحی ، سئو و بهینه سازی این سایت توسط میهن وبمستر انجام گردیده است | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود