نینجاگرام

لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در برج میلاد برگزار می‌شود

لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران-برج میلاد

لیگ بازی های رایانه ای ایران برج میلاد

لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران ، جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای که از سال 2003 کار خود را در فرانسه آغاز کرد، امروزه یکی از مهم‌ترین و معتبرترین رویدادهای رقابتی جهان در زمینه‌ی بازی‌های رایانه‌ای به شمار می‌رود. تیم ایران هر ساله یکی از مدعیان در این رقابت‌ها است و افتخارآفرینی نوید خوانساری هم هرگز از یادمان نمی‌رود.

اما برای رسیدن به جام جهانی، باید ابتدا در لیگ بازی‌های رایانه‌ای در ایران موفق شوید. امسال هم مطابق روال منتظره، لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در شهریورماه امسال در برج میلاد تهران برگزار می‌شود و نفرات برگزیده در رشته‌های «فیفا 16»، «پی‌ای‌اس 16» و «کانتر استرایک: گو» و «کلش رویال» به مسابقات بعدی راه پیدا خواهند کرد.

ثبت نام مسابقات در رشته‌های FIFA 16 و PES 2016 در کلیه کنسول‌ها مخصوص مسابقات برج میلاد بود است. برای ثبت نام در پنج نمایندگی اعلام شده و در رشته‌های اعلام شده که از اینجا قابل دسترس است باید به اینجا مراجعه کنید. ثبت نام برای کلیه بازیکنان از تمامی استانها و شرکت در مسابقات برج میلاد آزاد خواهد بود.

توضیحات لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران :

و در رشته CS:GO و CLASH ROYALE که در مرحله اول بازیها به صورت آنلاین برگزار می گردد، ثبت نام برای کلیه تیمها از تمامی استانها خواهد بود و در این دو رشته مسابقه در نمایندگی ها نخواهیم داشت.

 

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=16315

توضیحات

تصاویر

میهن وبمستر

دیدگاه ها

دیدگاه شما

طراحی ، سئو و بهینه سازی این سایت توسط میهن وبمستر انجام گردیده است | دانلود بازی بر روی سرور های قدرتمند های هاست پشتیبانی میشود