نینجاگرام

تایید هویت دو مرحله ای به PSN اضافه شد

تایید هویت دو مرحله ای به PSN اضافه شد-اخبار بازی

تایید هویت دو مرحله برای بازی های PSN

هویت دو مرحله ای یکی از بزرگترین مشکلات سرویس PlayStation Network به امنیت پایین اکانت ها باز می گردد. همین مسئله موجب شده تا سوء استفاده کنندگان اکانت هایی که بازی دارند را هک کرده و با قیمتی به مراتب پایین تر به فروش برسانند. متاسفانه بعضی بازیکن های ایرانی هم از این گونه اکانت ها استقبال خوبی نموده اند.

بر اساس گفته اکانت توییتر پلی استیشن، Two Step Verification هم اکنون منتشر شده و اگر می خواهید بدانید چگونه از این قابلیت استفاده کنید، کافی است تا به وب سایت پلی استیشن رفته و توضیحات آموزشی را بخوانید.

با این وجود به نظر می رسد باید با اکانت های دزدی به زودی خدافظی کنیم. چون سونی پس از درخواست های فراوان کاربرها، «تایید هویت دو مرحله ای» یا Two Step Verification را به سرویس خود اضافه کرد. بنابراین می توانید شماره تلفن خود را به اکانت افزوده و از آن برای تایید هویت خود استفاده کنید.

 

حتما بخوانید : لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در برج میلاد برگزار می‌شود

 

طبیعتا وجود “تایید هویت دو مرحله ای” به افزایش امنیت اکانت ها کمک شایانی نموده و احتمال دزدی آن ها را کاهش می دهد. بد نیست بدانید مایکروسافت سال ها پیش چنین قابلیتی را به کنسول خود اضافه کرده بود و اقدام دیر هنگام ژاپنی ها تعجب خیلی ها برانگیخته است.

کانال تلگرام ما نیز راه اندازی شد : [email protected]

سایت مرتبط  : Engadget

پیوندک مطلب : https://downloadbazi.com/?p=16318

توضیحات

تصاویر

ربات اینستاگرام
دیدگاه ها

دیدگاه شما

طراحی ، سئو و بهینه سازی این سایت توسط میهن وبمستر انجام گردیده است